İşletme Fakültesiİşletme - İngilizce

İşletme - İngilizce

OLANAKLAR


Yurtdışında Eğitim

 

Diğer Anlaşmalar


Bölümümüz, İngilizce İktisat ve İsletme Bölümleri ile birlikte, A.B.D.’de bulunan Beloit Koleji’ne değişim öğrencisi göndermekte; İsveç Kültür Enstitüsü ile kurulan yakın akademik ilişkiler çerçevesinde de, öğrencilerimiz söz konusu ülkede Lisans eğitimi almaktadır.


Burs Olanakları

 

 

 

Spor Olanakları

 

  • Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde Spor Şube Müdürlüğü bölümü hafta sonu öğrencilerimize yönelik olarak ücretsiz düzenlediği spor faaliyetleri bulunmaktadır. Bu faaliyetler; Basketbol, Voleybol, Satranç, Masa Tenisi, Tenis, Dans, Fitness, Dağcılık gibi dallardan oluşmaktadır.
 
  • Göztepe Kampüsümüzde bulunan spor salonunda öğrencilerimizin ve personelimizin çeşitli spor faaliyetleri için yararlanası sağlanmaktadır. Ayrıca, geleneksel Rektörlük Kupası Karşılaşmaları olan Basketbol ( Bayan – Erkek ), Voleybol ( Bayan – Erkek ), Futbol (Bayan – Erkek), Masa tenisi turnuvası, Satranç turnuvası düzenlenmektedir. Türkiye Üniversiteler Arası Spor müsabakalarına da üniversitemiz öğrencilerinin katılımının sağlanmasını organize etmekte ve sporcularımızın bu faaliyetlere katılması için gerekli olan ulaşım, spor malzemesi, konaklama, gibi konularda kendilerine yardımcı olunmaktadır.
 
  • Spor salonunda; 850 kişi oturma toplam 2000 kişi kapasiteli büyük salon, jimnastik, basket ve çok amaçlı çalışmalar için kullanılan 3 adet ek salon, 3 adet 35 kişi kapasiteli derslik, fitness salonu, bilardo salonu, fotoğrafçılık kursumuzun ve fotoğrafçılık kulübümüzün faydalandığı karanlık oda bulunmaktadır. Bunların yanı sıra 1 adet açık hava tenis kortu, 1 adet açık hava basketbol sahası ile açık hava voleybol sahası ile öğrencilerimize hizmet verilmektedir.
 
  • Ayrıca Anadoluhisarı kampüsümüzde bulunan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu denetiminde; Çok amaçlı spor salonu, kapalı tenis kortu, açık tenis kortu, kapalı yüzme havuzu, cimnastik salonu, fitness salonu, futbol sahası (Küçük), futbol sahası (Büyük), kayıkhane, Ahmet Ağaoğlu golf salonu, atletizm pisti bulunmaktadır.

 


Bu sayfa İşletme - İngilizce tarafından en son 07.03.2013 02:07:15 tarihinde güncellenmiştir.