İşletme Fakültesiİşletme - İngilizce

İşletme - İngilizce

SAP ile İşletme Analitiği – ERP Simülasyonu ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğiticilerin Eğitimi Çalıştayı

ÇALIŞTAYIN AMACI VE HEDEFİ :

Marmara Üniversitesi öğretim üye ve yardımcılarının SAP yazılımını kullanmak suretiyle işletme analitiği, ERP ve tedarik zinciri yönetimi konularında deneyim kazanmak ve bu deneyimlerini Üniversitemizin öğretim ve araştırma faaliyetlerine aktarmak böylece üniversitemizin öğretim ve araştırma kalitesini ve günümüz yüksek teknoloji koşullarına uyumunu en yüksek seviyeye çıkarmak, söz konusu alanlarda yeni teknolojik gelişmeleri takibini sağlamak, bilgisayar destekli ortamda işletme faaliyetlerinin en yeni analitik yöntemlerle uygulamalı olarak analizini sağlamaktır. Bu çalıştay sonunda edinilen tüm bilgi ve deneyimlerin öğretim ve araştırma faaliyetlerine aktarılarak üniversitemizin bütün olarak rekabetçi, teknoloji odaklı, kendini yenilikler karşısında günceleyebilen özelliklerine sahip kimliğinin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi hedeflenmektedir.

ÇALIŞTAYIN KATILIMCILARI :

SAP ile İşletme Analitiği – ERP Simulasyonu ve Tedarik Zinciri Yönetimi Çalıştayı’na Marmara Üniversitesi Öğretim üye ve yardımcıları ile sektörde SAP kullanan firmaların üst düzey temsilcilerinin katılımı hedeflenmiştir. Katılımcı sayısı SAP yazılımının sınırları ve Bilgisayar Labortuvarının kapasiteleri dahilinde “İşletme Analitiği-ERP simulasyonu” maksimum 50 katılımcı, “Tedarik Zinciri Yönetimi” ise maksimum 30 katılımcı ile sınırlıdır. Çalıştayda verilen eğitimin dili İngilizcedir. Çalıştaya katılım ücretsizdir. Çalıştay katılımcılarının çalıştay programına tam olarak devamı durumunda program sonunda kendilerine katılım sertifikası verilecektir.

ÇALIŞTAYIN YERİ VE TARİHİ:

SAP ile İşletme Analitiği – ERP Simulasyonu ve Tedarik Zinciri Yönetimi Çalıştayı iki farklı konuda, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Bahçelievler Kampüsü’nde bulunan A401 nolu laboratuvarda yapılacaktır.
Çalıştayın SAP ile İşletme Analitiği – ERP Simulasyonu konulu bölümü 12 - 17 Aralık 2016, Tedarik Zinciri Yönetimi konulu bölümü ise 19 - 22 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

ÇALIŞTAYA MÜRACAAT:

Çalıştaydan katılımcıların tam verim alabilmesi, yapılacak uygulamalarda kesinti olmaması için katılımcının seçtiği çalıştay programına tam olarak katılması (devamsızlık yapmaması) esastır. Devam durumu İşletme Fakültesi Dekanlığınca takip edilecektir. Katılımcıların yer sınırlaması nedeniyle aşağıda belirtilen telefonları arayarak rezervasyon yapmaları gereklidir. Kontenjanların dolması durumunda kayıt yapılamayacaktır.

M.Ü. İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü :........0(212) 6777400

Detaylı bilgi için bağlantıyı tıklayınız.

Bu sayfa tarafından en son 20.11.2016 22:07:41 tarihinde güncellenmiştir.