Management Club

1988 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Kulübü olarak kurulan Management Club, özellikle uluslararası çapta gerçekleştirdiği gelenekselleşmiş organizasyonlarıyla kendine diğer öğrenci topluluklarından ayrı bir yer edinmiştir

 

Management Club, aynı zamanda Türkiye’de öğrenci değişimi programını gerçekleştiren ilk öğrenci kulübüdür.

 

ETKİNLİKLERİMİZ

MARKETING VISION’18

Marketing Vision 2018, okulda öğrendiğimiz pazarlama teorisinin yanında gerçek hayattaki pazarlama pratiğini de sektörünün önde gelen pazarlama profesyonellerinin vizyonundan öğrencilere sunmayı hedefliyor. Alanında uzman konuşmacılarımızın bizimle eğitim hayatlarını tecrübelerini, tavsiyelerini paylaşmalarını beklerken aynı zamanda iş dünyasında pazarlamanın yerini anlatmalarını bekliyoruz. Etkinliğimiz yöneticileri genç yeteneklerle buluştururken bizleri de iş dünyasıyla buluşturarak geleceğimize yön vermemize yardımcı oluyor.

İlkini 16-17 Nisan 2018’de gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğimize; Vestel CMO’su Tunç Berkman, Loreal Türkiye CMO’su Beyza Kapu, Sahibinden CMO’su Boğaç Göncü, Otokoç Otomotiv Zipcar Ülke Yöneticisi Canan Erdoğan ve DELL Türkiye-Afrika ve Orta Doğu Pazarlama Müdürü Seçil Seyfe Kardaş konuşmacı olarak katılmıştır.

 

Loreal Türkiye CMO – Beyza Kapu

 

Vestel CMO – Tunç Berkman

 

Sahibinden CMO – Boğaç Göncü

 

Otokoç Otomotiv Zipcar Ülke Müdürü – Canan Erdoğan

 

DELL Türkiye – Afrika – Ortadoğu Pazarlama Müdürü –Seçil Kardaş Seyfe

 

 

INTERNATIONAL WEEK

Dünyanın en seçkin üniversitelerinden İşletme ve Ekonomi öğrenci topluluklarının bir araya gelerek oluşturduğu, öğrenci değişimini sağlayan bir ağdır.

Avrupa ve Asya’dan toplam 24 ülkeden 30 öğrenci kulübünün oluşturduğu bir iletişim ağıdır. Amacı; ülkeler arası akademik ve kültürel etkileşimi sağlamaktır.

 

Management Club 1994 yılından bu yana IWCO aktif üyesidir ve ülkemizin tek temsilcisidir. Her yıl yaklaşık 50 Marmara Üniversitesi öğrencisi IW programı ile yurtdışına çıkmaktadır.

 Bu sayfa Business Administration (English) tarafından en son 28.11.2018 14:07:43 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM